מסע והפלגה בבורמה | ינואר 2019

ארץ מקדשי הזהב, היא בודהיסטית, עתיקה, גובלת בתאילנד והרבה פחות מתויירת. היא יפה, מרתקת, ומציעה מסע אחורה בזמן אל מקדשים, אגמים, ואנשים אשר היו סגורים אל העולם תקופה ארוכה.

4-18 ינואר 2019

14 ימים של טיול והפלגה בספינת נהר
עם ניסים אמון

ניתן לשריין את מקומכם בתשלום מקדמה של 500$ לאדם בלבד במחיר ההרשמה המוקדמת

הכנו מסלול מיוחד להכיר את חבל הארץ הקסום והבודהיסטי. נבקר במקדשים מתוך האגדות, נלמד את יסודות הבודהיזם, נשב מדיטציה, נפגוש נזירים, נפליג שבוע בספינת פאר פרטית, ונישן בבתי מלון יפים. נהייה בטבע, בכפרים, באתרים היסטוריים ובאגם הכי יפה של בורמה.
יכול להיות שיהיו שינויים קטנים, כי זו תהייה הפעם הראשונה שלנו במסע לבורמה, אבל באמת רצינו, ובסוף חלומות כן מתגשמים.יום 1 – המראה מנתב"ג דרך יעד ביניים לבנגקוק

יום 2 – נחיתה בבנגקוק אחה"צ ומשם בטיסת המשך לשדה התעופה ינגון שבבורמה, וממנו ממשיכים לבית המלון שלנו למנוחה מהדרך. לעת ערב נקיים שיחת פתיחה באולם הכנסים של המלון. ארוחת ערב ולינה במלון Royal Lake.

יום 3 – ארוחת בוקר במלון ויציאה לסיור בעיר, בפארק, מקדש עם בודהה גדול משיש הידוע כמקום ברכה כנגד סכנות. נבקר במערה נחמדה, ארוחת צהריים במסעדה וחזרה למלון למנוחה. אחר הצהריים טיול שקיעה בפגודת הזהב וחזרה לארוחת ערב במלון/

יום 4 – ארוחת בוקר במלון ונסיעה לשדה התעופה, לעלות על מטוס קטן למנדליי  (K7-244 0815–0940), נוחתים ונוסעים לספינה שלנו: RV PAUKAN. אחרי התארגנות קצרה בספינה נצא לבקר את פסל בודהה העתיק Mahamuni, נאכל צהריים במסעדה מקומית נבקר בארמון מנדליי, ובמנזר Shwenandaw הידוע בגילופי העץ העתיקים, נבקר ב  Kuthodaw Pagoda הידועה כספר הגדול בעולם. נראה את השקיעה בגבעת מנדליי, ונאכל ארוחת ערב בספינה. בלילה מפגש על הסיפון.

יום 5 – נפליג לאורך הנהר ונעגון לביקור ב MINGUN Pagoda יש שם פעמון ששוקל 90 טון, ונחשב לפעמון הפעיל הגדול בעולם. נחזור לצהריים בספינה, ונשוט במורד הנהר לעיר SAGAING, למדיטציה במקדש הבודהיסטי ולשקיעה בגבעה הצופה אל הפגודה. נחזור לארוחת ערב בספינה. מפגש ערב ומוסיקה.

יום 6 – הפלגה ל MyinMu, ארוחת בוקר, גיחה למקדש למדיטציה ושיעור, ואחר כך נראה מנזר עם חצי מיליון פסלים של בודהה. ארוחת צהריים במסעדה מקומית, טיול לבודהה השוכב וחזרה לספינה. מוסיקה על הסיפון, ארוחת ערב, מפגש ערב.

יום 7 – יום רגוע של הפלגה, נעצור בדרך לראות כפר שמתמחה בפסלי טרקוטה מחול הנהר. אחר הצהריים הליכה רגלית לכפר קטן, ננסה לחוות את האווירה הכפרית.

יום 8 – יום שכולו מוקדש לבגאן. ניונג אוו מרקט, פגודות עתיקות שבנה המלך אנאוורטה, המקדש הגדול, שקיעה מעל העיר. סיורים רגליים, ונחזור מאושרים לארוחת הערב בספינה.

יום 9 – נפליג להר פופה, הר געש כבוי שנמצא 65 קילומטר דרומית לבגאן. שמורת טבע מפורסמת, יער גשם. נטפס אל תצפית יפה. ארוחת צהריים בריזורט של הר פופה. ערב על הסיפון.

יום 10 – ארוחת בוקר, נפרד מהספינה ונצא לטיול למקדש המערה של בגאן, מקום שמעט תיירים מגיעים אליו. נפגוש נזירים ונשאל אותם שאלות. נשתה תה ואם נרצה, נטפס אל תצפית על העיר העתיקה בגאן. צהריים במסעדה מקומית, ניסע למלון, ונקבל זמן חופשי למנוחה או קניות. ארוחת ערב במלון Aureum Palace.

יום 11 – ארוחת בוקר, העברה לשדה התעופה הקטן Nyung U airport, כדי לעלות לטיסה לאינלה (K7-263 0905-0945). אחרי הנחיתה נגיע למלון שעל שפת האגם. נתארגן ונצא להכיר את האגם היפה, השוק המקומי, נפגוש בבני שבטים מההרים, נראה סירות ארוכות, נשתה תה ונתארח אצל משפחה בורמזית. ארוחת צהריים במסעדה, המשך טיול וארוחת ערב במלון Sanctum Inle Resort.

יום 12 – ארוחת בוקר וסיור של יום שלם בכפר, בשרידי המקדש ההודי. נשוט בסירה, נפגוש אנשים, נלך לשוק, נעלה במדרגות חצובות בהר, נבקר סטופה עתיקה, נצפה על האגם, על יער הבמבוק, נבקר משפחה שאורגת כובעי קש. ארוחת צהריים במלון פריסטין לוטוס, אוכל בורמזי מסורתי. ביקור במעיינות החמים, זמן חופשי, וחזרה לארוחת ערב במלון.

יום 13 – אחרי ארוחת הבוקר נסיעה ל Pindaya שם נבקר את המערות המסתוריות של Shwe U Min Pagoda, נטייל באגם ונלמד איך עושים מטריות מבמבוק. נמשיך לעיירת נופש בריטית מתקופת המנדט, נאכל צהריים באופן עצמאי בשוק, ונעשה מדיטציה עם פסל בודהה העשוי במבוק, בן 500 שנה. אחר הצהריים נמשיך ל-Kalaw שם גם נאכל ארוחת ערב וגם נישן בלילה.

יום 14 – ארוחת בוקר, נסיעה לשדה התעופה לטיסה לינגון (K7-249 1030-1145). ננחת, נטייל, נרגע במקדש, זמן חופשי לקניות. ארוחת צהריים עצמאית בשוק. טקס סיום ונתחיל את החזרה הביתה, בטיסה מינגון לבנגקוק , ולטיסת ההמשך שלנו מבנגקוק חזרה ארצה.

יום 15 – 18 לינואר 2019 – נחיתה בישראל.

 


מחיר המסע 5210$

מחיר המסע בהרשמה מוקדמת עד 15/5/2018 – 5210$
לאחר מכן יעלה מחיר ב-200$ לאדם בכל קטגוריית החדרים
ניתן לשריין את מקומכם בתשלום מקדמה של 500$ לאדם

 

כולל:

טיסות הלוך חזור לבנגקוק דרך ירדן במחלקת תיירים:

RJ 341I 04JAN TLVAMM 2245 2330 04JAN
RJ 182I 05JAN AMMBKK 0125 1425 05JAN
RJ 183I 18JAN BKKAMM 0030 0520 18JAN
RJ 342I 18JAN AMMTLV 0700 0745 18JAN

טיסות מבנגקוק לבורמה וחזרה לבנגקוק:

PG 703H 05JAN BKKRGN 1645 1735
PG 704H 17JAN RGNBKK 1820 2015

שלוש טיסות פנימיות בתוך בורמה.

בתי מלון וספינה (שניים בחדר).
בבתי המלון – חדרי דלקס.
במלון ב kalaw  – חדר 35 מ"ר הכולל מרפסת.
הפלגה על ספינת הנהר שלנו.
הדרכה, פעילות והרפתקאות.
ארוחות הבוקר במלונות ובספינה.
11 ארוחות צהריים.
12 ארוחות ערב.

תוספות:
לחדר בדק העליון – 250$ לאדם
לסוויטה מפוארת בספינה (יש שתיים) – 1000$ לאדם.

לא כולל:
ביטוח נסיעות
ויזה למיינמאר וטיפים –  200$  (במזומן בבורמה)

לפרטים והרשמה יוגה טרוולס
www.yoga-travels.co.il 
08-9455565

 


 

"מסעות שכאלה נותנים הזדמנות לצאת משגרת חיינו, באופן זמני, אל חיים אחרים של הרפתקאות במקומות רחוקים. ההתרגשות מתחילה הרבה קודם, וכשמגיע היום אורזים תיק ויוצאים אל הלא נודע. טסים מזרחה, אל המקום ממנו השמש זורחת. חווים את תלאות הדרכים, אבל הפיצוי מגיע כשמגיעים אל מקומות נידחים, נכנסים למנזרים ומקדשים, יושבים על הרצפה, ולומדים להשקיט את המחשבות.
ברוגע ובסבלנות לומדים להבין את המקום, וגם חשוב לפגוש נזירים ונזירות ולשאול אותם שאלות. הכי כיף, אחרי השקיעה לחזור למלון או לספינה המצוחצחת מניקיון, להתקלח, להתלבש יפה וללכת לארוחת ערב חגיגית. שילוב של אינדיאנה ג'ונס וג'יימס בונד, גם מסע הרפתקאות רוחני, גם מקומות נדירים שלא היינו מגיעים אליהם בחיים, וגם לעשות את כל זה בסטייל אדיר. ארוחות נקיות וטעימות, חדרים יפים, הפלגה בנהר, שיחות, לימודים ומוסיקה על הסיפון, עבודה בזוגות, עבודה אישית, וחוויות של פעם בחיים."
ניסים אמון