מפגש עם ניסים אמון על אושר, אהבה והצלחה בחיים

הרצאה על מודל תשעת הדליים להצלחה בחיים וההבנה שלפעמים מחפשים את האושר במקום הלא נכון, ומגלים שיש לכם מתנה להציע לעולם.

במסגרת המסע אל האושר, אנו יוצאים לגלות את המקומות שלא שמנו לב אליהם, כי היינו עסוקים בעיקר בדליים היותר מוצלחים שלנו. מודל תשעת הדליים אומר שהציון הכללי של רמת האושר שלנו הוא שיכלול של כל הדליים יחד.כדי להיות מאושר לא מספיקים הדליים המלאים שלנו, וכל מה שנוסיף רק יגלוש החוצה.המפתח אל האושר נמצא במקומות די קרובים, וכל מה שצריך זו תכנית עבודה יותר טובה, עבודה אישית הכוונה.

את הנוסחה של ניסים אמון לומדים לעומק ולא שוכחים לעולם. הרבדים הם הנפש שלנו, הראש והרגש – מרכיבי האישיות שפרויד קרא להם אגו, סופר אגו ואיד.במפגש נלמד כיצד לעשות כל אחד מהם מאושר, וזו נוסחה שמגיל מסוים כולם צריכים להכיר.

ניסים אמון, זן מאסטר, ראש בית הספר לטרילותרפיה, מחבר רב המכר הרוחני "חכמת המזרח", יציג את הנושא בדרך קלה עם הומור ושמחה.

איפה

טוקהאוס ביתן 12 (לא האנגר 12) ממוקם ביריד המזרח, בצפון מזרח נמל ת"א.
על גדות נחל הירקון, צמוד לגשר העץ העגול החוצה את נחל הירקון ומחבר בין חניון רידינג מערב לנמל תל-אביב.
ניתן לחנות בחניון רידינג מערב ולחצות את הגשר העגול עד אלינו או להיכנס לנמל בכניסה הצפונית בכיכר פלומר (סוף רח' דיזנגוף) ולפנות מיד ימינה לחניון שנמצא מאחורי "מטבחי סמל". טוקהאוס הוא המבנה האחרון בצד שמאל.

מתי

יום שישי 12/07/2019 בשעה 14:00
הדלתות נפתחות שעה וחצי לפני כל אירוע, ושעה לפני האירוע בימי שישי בערב. הקהל מוזמן להגיע מוקדם לתפוס מקום וליהנות מהבר והמסעדה. המסעדה אינה כשרה. הישיבה סביב שולחנות. המקומות לא מסומנים. הקהל שמגיע מאוחר מצטרף לשולחנות או מוזמן לשבת בכסאות הפזורים מסביב באולם, יש פינת עישון בדק בחוץ. מי שמגיעים בהרכבים גדולים ומעוניינים לשבת ביחד מומלץ להגיע כשעה לפני תחילת האירוע.

הזמנת כרטיסים ותנאי ביטול

מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר https://bit.ly/2WiUlXT או דרך מוקד "GOSHOW" בטלפון 6119* / 03-6133556
המוקד עובד בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00 ובימי ו' 09:00-13:00. ניתן לרכוש כרטיסים בערב המופע באשראי/מזומן, מחירי הכרטיסים בקופה במקום הינם גבוהים יותר מרכישה מראש. המחירים ללא הנחות והטבות ועל בסיס מקום פנוי.
* ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני האירוע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן, ניתן לקבל כרטיסים חלופיים לאירועים אחרים, ההחלפה מותנית בהודעה מראש במייל עד שעתיים לפני האירוע talkhousetlv@gmail.com
* הכניסה לילדים מתחת לגיל 16 הינה בליווי מבוגר.
* המקום נגיש לבעלי מוגבלויות. למלווה לבעל מוגבלות המחזיק/ה בכרטיס נכה שמחייב מלווה - הכניסה למלווה ללא תשלום.